KONST / Litografier / Färglitografi 9884022
nr 988 4022
Brita Nordenberg
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Brita Nordenberg (f. 1943), EA-upplaga, signerad och dedikerad, motivet: 22x16
Brita Nordenberg, född 1943 i Göteborg, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:15:28
14/10 00:36:05
100 kr
19/10 13:55:14
19 okt
Brita Nordenberg
Läs mer om Brita Nordenberg